24H WYSYŁKA* / 100 DNI ZWROT

dodatki
 
PROJEKTANT
KOLORY
Cena
875 3995
Najlepsze okazjeokulary

 

Estetyka dodatków winna według naszych klientek stanowić doskonały mariaż ze stylem, jaki reprezentuje wybrana garderoba, czy też zestaw na konkretną okazję. Newralgicznie ważna jest tu zatem różnorodność wzornictwa, aby mogli Państwo dokonać zakupu modelu w pełni dopasowanego do swojego gustu oraz indywidualnych wymagań na wszystkich związanych z tą kategorią płaszczyznach.

Nasza oferta okularów damskich od Victoria Beckham, Celine, Self Portrait, Valentino, Chloe, Jimmy Choo, Fendi, Dior oraz Gucci stanowi doskonały przykład, w jaki sposób należy komponować tego typu asortyment oraz jak łączyć funkcjonalność z aktualnymi trendami ze świata współczesnego designu.
                                  
Ochrona oczu przed słońcem jest dla naszych klientek równie istotna, co komfort podczas korzystania z letniej i bezchmurnej pogody. To właśnie domena najbardziej prestiżowych i najznamienitszych marek świata mody - Valentino, Chloe, Jimmy Choo, Fendi, Dior, Victoria Beckham, Celine, Self Portrait oraz Gucci – które dbają zarówno o satysfakcję, jak i praktyczne zastosowanie swoich produktów. Okulary te posiadają zatem doskonałą zdolność filtrowania promieni UVA oraz UVB i równocześnie wykonane są z najlepszej jakości materiałów.
                                       
Innymi zaletami, jakimi mogą poszczycić się produkty znajdujące się w tej kategorii naszego sklepu internetowego PlacTrzechKrzyzy.com, które mogą Państwo znaleźć również w naszym salonie stacjonarnym Plac Trzech Krzyży 3/4 w Warszawie, są: różnorodna kolorystyka,  atrakcyjny cennik, zróżnicowana stylistyka zawierająca zarówno modele klasyczne, jak i bardzo minimalistyczne i nowoczesne, dobrze widoczne acz nienarzucające się logo projektanta czy też kreatywne podejście do każdego z projektów okularów przeciwsłonecznych od Victoria Beckham, Celine, Self Portrait, Valentino, Chloe, Jimmy Choo, Fendi, Dior oraz Gucci.

KUP HITY INSTAGRAMU