24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

dodatki
 
PROJEKTANT
KOLORY
Cena
460 460
Najlepsze okazjerękawiczki

 

Gdy zimowa aura za oknem wydaje się zbliżać wielkimi krokami, a temperatura na zewnątrz spada do wartości bardzo bliskiej zeru, dobrze jest zapewnić swojemu dziecku właściwą ochronę przed zimnem. Rękawiczki to jeden z tych dodatków, który winien stawiać przede wszystkim na funkcjonalność, choć jak wiedzą nasi klienci, my idziemy zawsze o krok dalej.

Wspólnie z takimi światowymi markami mody jak Moncler Kids i Dsquared2 Kids pragniemy przedstawić Państwu nasz asortyment tychże produktów, które oprócz jakości wykonania mogą pochwalić się również doskonałą i nowoczesną estetyką, charakterystyczna dla najświeższych kolekcji sezonowych tych projektantów.

Projekty rękawiczek dla chłopców, które nasi mali klienci mogą znaleźć z ofercie sklepu internetowego PlacTrzechKrzyzy.coms oraz w należącym do nas salonie stacjonarnym w Warszawie, już na pierwszy rzut oka sugerują luksusowy charakter i prestiż związany z ich posiadaniem. Dobrze wkomponowane w całość logo marek Moncler Kids i Dsquared2 Kids dobitnie podpowiada, że mają Państwo do czynienia z ekskluzywna ofertą, a dotyk kaszmiru, wełny, wiskozy, nylonu oraz miękkiego poliestru stanowi tu obietnicę satysfakcji i komfortu z użytkowania.

KUP HITY INSTAGRAMU