expresowa wysyłka w 24h*

|

30 dni na bezpłatną wymianę oraz zwrot

dodatki
 
PROJEKTANT
KOLORY
Cena
0 0
Najlepsze okazje

szaliki

 

By skompletować obowiązkowy zestaw dodatków zimowych dla swojego dziecka potrzebują Państwo czapki, rękawiczek oraz jednego (lub kilku) znajdujących się w tej kategorii markowych szalików. Korzystając z naszego asortymentu mają Państwo nie tylko pewność oryginalności wybranego modelu, ale również jego doskonałej jakości, która przekłada się na wytrzymałość, komfort użytkowania oraz prestiż każdej z marek, które zdecydowały się włączyć ten element do swoich kolekcji jesień/zima.

Do grona projektantów, którzy postanowili w tym wypadku podjąć wyzwanie i dzięki którym nasz asortyment dodatków jest tak bogaty, należą Dsquared2 Kids, Kenzo Kids, Moncler Kids, Ralph Lauren Kids i Burberry Children.

Stylizacje jesienno-zimowe uzupełnione o jeden z naszych ekskluzywnych szalików dla chłopców, mogą być naprawdę bardzo różnorodne. Nie ważne więc, czy styl, w jakim utrzymana jest garderoba dziecka stawia na elegancję, czy bardziej swobodne wzornictwo – nasze szaliki od Dsquared2 Kids, Kenzo Kids, Moncler Kids, Ralph Lauren Kids i Burberry Children stworzą z każdą z nich harmonijna całość. Entuzjazm i energia z jaką maluchy poznają świat zostanie tu natomiast wzbogacona o komfort płynący z najlepszych i bardzo przyjemnych w dotyku materiałów: kaszmir, wełna merynosowa, bawełna, rayon, nylon.

KUP HITY INSTAGRAMU