24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Możliwość spędzenia wolnych chwil na plaży, czy też na basenie to niezwykle kusząca opcja zarówno dla rodziców, jak i znajdujących się pod ich opieką dzieci. Przyjemność płynąca z możliwości ochłodzenia się w wodzie, zabawy z rówieśnikami oraz szaleństwa na zjeżdżalniach nie powinna być zatem niczym zakłócony, zatem odpowiednie przygotowanie może okazać się tutaj newralgicznie ważne.

Jeśli chodzi o potrzeby każdego chłopca, to nasza propozycja markowych kąpielówek od Moncler Kids, Ralph Lauren Kids oraz Dolce & Gabbana Kids powinna w pełni rozwiązać ten problem.

Wyjątkowe wzornictwo, różnorodność modeli oraz atrakcyjna paleta barw, uwzględniająca także najmodniejsze w danym sezonie printy i kontrasty, stanowią w tym wypadku bazę dla innych elementów tej luksusowej i prestiżowej oferty. Odwiedzając nasz salon stacjonarny w Warszawie lub korzystając z formularza zamówienia przez internet nasi mali klienci otrzymują również gwarancję jakości wykonania oraz użytych przez Moncler Kids, Ralph Lauren Kids oraz Dolce & Gabbana Kids materiałów. Do stworzenia tych projektów, które każdy chłopiec z entuzjazmem powita w swojej garderobie, wykorzystano między innymi bawełnę, poliamid oraz nylon.

KUP HITY INSTAGRAMU