24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Podczas kształtowania u swojego dziecka poczucia stylu, warto zainwestować również w komfort malucha i jego dobre samopoczucie. Znajdująca się w tej części oferta obuwia dziecięcego dla chłopców bardzo dobrze spełnia te wymagania, a co najważniejsze gwarantuje możliwość stworzenia poczucia stabilizacji i utrzymania wysokiego poziomu garderoby w dynamicznie zmieniającym się świecie mody.

By osiągnąć tak doskonały efekt projektanci - Baby Dior, Burberry Children, Inuikii, Tod's Kids, Dsquered2 Kids oraz Dolce & Gabbana Kids – postawili tu na precyzję wykonania oraz jakość użytych surowców.
                                                       
Odpowiednio dobrana specyfikacja materiału oraz projekt, który zapewni chłopięcej nodze prawidłowe parametry profilujące stopę, to zalety nie do ocenienia zarówno dla malucha, jak i dla inwestujących w jego poprawny rozwój rodziców. Dlatego fakt, iż za stworzeniem każdego z tychże modeli obuwia dziecięcego stoi któraś ze znanych marek świata mody , jest w tym wypadku bardzo istotnym tropem. Mając do czynienia z ręcznie szytymi mokasynami, loaferami, kozakami, butami klasycznymi oraz sportowymi od Baby Dior, Burberry Children, Inuikii, Tod's Kids, Dsquered2 Kids oraz Dolce & Gabbana Kids można bowiem odnieść wrażenie, że nawet w tak prostej formie kryje się elegancja i prestiż.
                                                 
Użyte do ich produkcji materiały zapewniają natomiast swojemu małemu właścicielowi wygodę noszenia oraz odpowiednią wytrzymałość, która na pewno przyda się i będzie stanowiła duży atut zwłaszcza w czasie spędzonym na beztroskiej zabawie. Baby Dior, Burberry Children, Inuikii, Tod's Kids, Dsquered2 Kids oraz Dolce & Gabbana Kids wykorzystali do tego celu wyłącznie najbardziej luksusowe i ekskluzywnie prezentujące się surowce, do grona których należą przede wszystkim skóra cielęca, futro z królika, skóra jagnięca oraz płótno.

KUP HITY INSTAGRAMU