24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

Cena
0 0
Najlepsze okazjeklasyczne

Brak wyników.

 

Nowoczesne i proste stylizacje uwielbiają sięgać po inspiracje – czy to w świecie dorosłego mężczyzny czy też chłopca – do klasycznego wzornictwa, znanego w świecie mody od lat. Tym sposobem najwięksi projektanci (np. Dolce & Gabbana Kids) mogą dziś tworzyć modele, które łączą w sobie obie te sfery designu, których mariaż stanowi dla nich wyzwanie kreatywne.

Przyglądając się jednak wynikom ich pracy można odnieść wrażenie, iż doświadczenie, jakie zdobyli podczas budowania renomy należących do siebie marek, ciągle owocuje i zapowiada ponadto świetną przyszłość dla klasycznego obuwia dziecięcego oraz innych elementów składających się na garderobę malucha.
                                  
Wzornictwo to tylko jedna z płaszczyzn, na których podstawie można określić jakość produktu zaprojektowanego np. przez markę Dolce & Gabbana Kids. Innym i równie ważnym elementem jest tu komfort użytkowania, który w tym przypadku osiągnięto przede wszystkim stosując doskonałej jakości skórę cielęcą – materiał wytrzymały, ekskluzywny i o nienagannych walorach estetycznych. Wszystko to oczywiście w zgodzie z najświeższymi trendami w modzie dziecięcej oraz w atrakcyjnej cenie – w naszym sklepie internetowym oraz salonie stacjonarnym Plac Trzech Krzyży 3/4 mogą Państwo liczyć na rabaty nawet do -70%!

 

 

KUP HITY INSTAGRAMU