24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Nie ważne czy Państwa dziecko spędza letnie dni w gronie rodzinnym, czy też na zabawie z rówieśnikami. Istotny jest natomiast jego komfort podczas każdej z aktywności, gdyż satysfakcja z wakacyjnej i słonecznej pogody nie powinna zostać zaburzona przez źle dopasowane spodenki. Niezależnie od wieku dziecka warto uczyć je komponowania swoich stylizacji w oparciu o jakość i podstawowe zasady świata mody, by potem jako nastolatek mógł i potrafił odróżnić dobrą jakość  i skomponować z niej swój własny i wyjątkowy zestaw.

Optymizm ten wspierany jest oczywiście przez najnowsze kolekcje szortów dla chłopców od Burberry Children, Moncler Kids, Kenzo Kids, Dsquared2 Kids oraz Ralph Lauren Kids, czyli najbardziej prestiżowe marki odzieżowe (dla dzieci i nastolatków).
                           
Znajdujący się w tej części naszego sklepu asortyment spodenek dla chłopców to w dużej mierze najwyższa jakość, która obowiązkowo musi funkcjonować wspólnie ze wzornictwem odpowiadającym najświeższym trendom w modzie. Efekt ten uzyskano w przypadku marek Burberry Children, Moncler Kids, Kenzo Kids, Dsquared2 Kids oraz Ralph Lauren Kids poprzez:
- doskonałe i wytrzymałe materiały (bawełna, akryl, poliester),
- możliwość skomponowania na ich bazie zarówno eleganckich stylizacji, jak i tych bardziej codziennych,
- paletę barw (szary, nude, żółty, pomarańczowy, niebieski, brązowy, granatowy, wielokolorowy),
- atrakcyjny cennik uwzględniający rabaty od -50% do -60%!

KUP HITY INSTAGRAMU