24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Jedną z zasad, jakie wyznajemy w naszym sklepie, jest aby tworzyć ofertę, która wywoła u Państwa pełną satysfakcję, niezależnie od dokonanego wyboru podczas zakupów. Jednym z asortymentów, którego wzornictwa nie chcieli byśmy pozbawiać żadnego z rodziców oraz oczywiście dziecka, są między innymi koszule dla chłopców. Ich elegancja oraz prestiż marek - Ralph Lauren Kids, Baby Dior, Dsquared2 Kids, Burberry Children – zostały oczywiście uszyte ręcznie dla młodych klientów w wieku od 2 do nawet 18 lat.

Tak spersonalizowana oferta możliwa jest dzięki produkcji modeli, które uwzględniają proporcje ciała dzieci w każdym wieku oraz naturalne zmiany, jakie zachodzą w nich, np. podczas dojrzewania.

Oferta koszul dla chłopców, którą nasi klienci mogą znaleźć na wirtualnych półkach sklepu internetowego oraz w salonie stacjonarnym Plac Trzech Krzyży 3/4 w Warszawie wyróżnia się także pod względem bogactwa kolorów. Paleta odcieni, jaka została uwzględniona w ich projektach zawiera w sobie czerwony, niebieski, biały, zielony, żółty i pomarańczowy. Natomiast ekskluzywnym materiałem, z którego słyną wszystkie modele i jakość oferowana przez Ralph Lauren Kids, Baby Dior, Dsquared2 Kids, czy też Burberry Children to miękka i miła w dotyku bawełna. Zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych rabatów, które sięgają sezonowo nawet do poziomu -70%.

KUP HITY INSTAGRAMU