24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

buty
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
378 378
Najlepsze okazjemokasyny/loafery

 

Mokasyny dla chłopców, które stanowią jeden z integralnych i kluczowych elementów naszej oferty obuwia dziecięcego, to niewątpliwie doskonała okazja, aby każdy rodzić mógł wprowadzić element prestiżu i elegancji do garderoby swojego malucha. Zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły, a także z uwzględnieniem współczesnego wzornictwa i najświeższych trendów w modzie, godnie reprezentują odpowiedzialne za ich projekty marki – np. Tod's Kids.


                                    
Dzięki temu, że przygotowana przez nas oferta została stworzona w wyniku połączenia doskonałej jakości materiałów, doświadczenia projektantów oraz ich kreatywności, asortyment, który mogą Państwo znaleźć na naszych sklepowych półkach w dniu dzisiejszym, jest tak luksusowy i starannie wyselekcjonowany. Każdej decyzji o włączeniu danego modelu od Tod's Kids do sprzedaży w naszym stacjonarnym salonie oraz przy pomocy sklepu internetowego, towarzyszy nieodmiennie ocena uniwersalności i stylu, które dla każdego chłopca i jego rodziców zawsze znajdują się na najwyższych pozycjach listy priorytetów.
                                        
Komfortowy charakter tej części naszej oferty od Tod's Kids nie ogranicza się w przypadku naszych mokasynów dla chłopców jedynie do kwestii użytkowych, ale również przenika i wpływa np. na atrakcyjny cennik, doskonałą wytrzymałość oraz fakt, iż chwile poświęcone na beztroską zabawę nie zostaną w żaden sposób zakłócone.  Wszystko to zwieńczono elegancką i atrakcyjną paletą kolorystyczną – stonowane barwy na pewno dodadzą stylu i smaku do stylizacji Państwa dziecka.

 

 

KUP HITY INSTAGRAMU