24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Odpowiednia ochrona przed chłodem jest ważna zarówno z perspektywy rodzica, który chce zapewnić swojemu dziecku ciepło i wygodę, jak i z punktu widzenia samego chłopca, dla którego komfortu i ochrony przygotowaliśmy tę ofertę. Kierując się aktualnymi trendami w modzie oraz różnorodnym gustem naszych małych klientów zdecydowaliśmy się na włączenie do asortymentu zarówno kurtek puchowych, jak i takich, które idealnie uzupełnią stylizację Państwa dziecka w porze jesiennych chłodów.

Markowe produkty, które oferujemy w naszym sklepie internetowym, należą w dużej mierze do najnowszych kolekcji sezonowych takich znamienitych osobistości świata współczesnej mody, jak np. Moncler Kids, Burberry Children, Ralph Lauren Kids, Dsquared2 Kids, a więc w tym przypadku mowa tu jedynie o najlepszej jakości, prestiżu oraz wzornictwie.
                                
Dopracowanie, jakie prezentują oferowane przez nasz butik projekty kurtek i płaszczy dla chłopców, reprezentuje bezapelacyjną i uczciwą dbałość o komfort i potrzeby klienta. Moncler Kids, Burberry Children, Ralph Lauren Kids i Dsquared2 Kids są markami, które nie tylko kreują nowe trendy we wzornictwie odzieżowym, ale i sprawiają, że garderoba oraz sam właściciel ich ubrań czują się wyjątkowo. By tego dokonać użyto tu najbardziej szlachetnych materiałów (futra szopa, kaczego puchu i pierza, wełny, bawełny, nylonu, akrylu, poliamidu, poliuretanu), a proces szycia przeprowadzony był ręcznie.

KUP HITY INSTAGRAMU