24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

ubrania
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
690 690
Najlepsze okazjeGarnitury

 

Z kilkuletniego chłopca może i nie da się zrobić poważnego człowieka biznesu, jednak nie o to chodzi projektantom, którzy do swoich kolekcji postanowili dołączyć asortyment garniturów dziecięcych. Tym, co wybierający je rodzic może uzyskać, jest jednak prestiżowa i doskonale dopracowana stylizacja, która charakteryzuje się dużą elegancją oraz komfort użytkowania, który dla malucha jest szczególnie istotną kwestią przy każdej okazji – tych codziennych i tych bardziej oficjalnych.

Ralph Lauren Kids oraz Dsquared2 Kids zadbali tu również o to, by całość reprezentowała modne i świeże wzornictwo, a jakość wykonania stała na najwyższym poziomie.

Luksusowe materiały, które zaangażowali Ralph Lauren Kids oraz Dsquared2 Kids do stworzenia tej oferty, są nie tylko bardzo lekkie, ale i przyjemne w dotyku. Również pod względem wytrzymałości, garnitury dziecięce zgromadzone w naszym sklepie i salonie stacjonarnym w Warszawie mogą zostać uznane za produkty renomowane i godne polecenia. Wszystko to natomiast dzięki dopracowanemu designowi, ręcznemu procesowi szycia oraz surowcom, z których na największe zainteresowanie zasługują w tym przypadku bawełna i poliamid.

KUP HITY INSTAGRAMU