24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

buty
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
350 1060
Najlepsze okazje


 

Gdy za oknem rozpoczyna się czas, gdy każdy kolejny dzień jest coraz zimniejszy, a jesienna aura nieuchronnie zbliża się do kulminacji i przejścia w zimowy mróz przyprószony płatkami śniegu, każdy rodzic doskonale wie, iż trzeba zaopatrzyć swoją pociechę w ciepłe i wygodne obuwie. Zapewnienie maluchowi suchych stóp mogących dobrze regulować swoją temperaturę jest niezwykle istotne podczas chwil, gdy dziecko spędza swój czas na zabawie z rówieśnikami (np. lepiąc bałwana w przydomowym ogrodzie).

Takie rozwiązanie, jakie proponuje dziś np. marka Inuikii przyda się również na rodzinnym spacerze, gdzie poziom komfortu może zadecydować, czy wspólnie spędzone chwile, będzie można pod koniec dnia zaliczyć do udanych.
                                        
Wykorzystując swoją kreatywność oraz doświadczenie, największe marki świata mody – w tym także i Inuikii – łączą w tej kategorii funkcjonalność oraz atrakcyjne wzornictwo, nawiązujące bardzo mocno do najświeższych trendów w modzie dziecięcej. Jeśli natomiast wziąć pod uwagę ich uniwersalny design można wręcz powiedzieć, iż zakup ten na pewno przyczyni się do stworzenia dużej swobody w budowaniu chłopięcych stylizacji opartych na tego typu obuwiu. Prestiż, z którym związane jest posiadanie tak ekskluzywnego i markowego obuwia, zbudowany został tu natomiast w oparciu o doskonałej jakości surowce, z których najbardziej godne wymienienia są między innymi skóra cielęca, skóra jagnięca oraz futro z królika.

 

 

KUP HITY INSTAGRAMU