24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

 

Komfort użytkowania oraz jakość to w przypadku odzieży jedne z ważniejszych cech. Każdy chłopiec, który już od wieku niemowlęcego przejawia dużą skłonności do aktywności, potrzebuje przede wszystkim dobrze dopasowanych śpioszków, które pozwolą mu na przyjemne spożytkowanie energii i szybką naukę kolejnych umiejętności (oczywiście podczas zabawy).

By osiągnąć taki efekt jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom wyłącznie najbardziej ekskluzywne modele tej części garderoby dla maluchów, za których jakość i wykonanie odpowiadają najznamienitsi projektanci świata mody – Moncler Kids, Dsquared2 Kids.
                                   
Atrakcyjne oferty wyprzedażowe, różnorodny wybór oraz stylistyka zgromadzonych w naszej ofercie śpioszków dla chłopców nawiązuje w tym przypadku zarówno do klasyki wzornictwa, jak i do nowoczesnego acz prostego designu. Mając na uwadze Państwa wymagania i potrzeby względem naszych produktów od Moncler Kids i Dsquared2 Kids nasz sklep internetowy oraz salon stacjonarny Plac Trzech Krzyży 3/4 w Warszawie gwarantuje, iż każdy z modeli może dać świadectwo profesjonalizmowi, jakim od lat charakteryzują się te marki.
                      
Wśród palety szlachetnych materiałów, które Moncler Kids oraz Dsquared2 Kids wykorzystały do swoich projektów, znalazły się w tym wypadku wiskoza, bawełna i wełna. Ich zakup to inwestycja – profity widoczne są tu zarówno w satysfakcji dziecka, jak i jego dobrym rozwoju i wspomnieniach z czasu, gdy były one integralną częścią jego garderoby.

KUP HITY INSTAGRAMU