24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

dodatki
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
110 3000
Najlepsze okazjedodatki

 

Ukoronowaniem każdej stylizacji, nie tylko tej dla chłopców, są oczywiście dobrze dobrane dodatki. Muszą one nie tylko dobrze komponować się stylistycznie z wybranymi elementami ubrania oraz butami, ale i być komfortowe w użytkowaniu. Ze względu na niespożytą energię maluchów wyzwanie związane ze znalezieniem właściwych elementów może być dla Państwa zadaniem wymagającym sporo zaangażowania i cierpliwości.

Aby ułatwić naszym małym klientom oraz ich rodzicom cały proces stworzyliśmy tę oto kategorię, w które znajdą Państwo wyłącznie najbardziej ekskluzywne marki i prestiżowe projekty, które jeszcze niedawno były jedynie koncepcją w pracowniach największych marek, np. Moncler Kids, Burberry Children, Kenzo Kids, Dolce & Gabbana Kids, Baby Dior, Dsquared2 Kids, czy też Ralph Lauren Kids.

Wykonane starannie i z precyzją właściwą dla ręcznego procesu produkcji nasze szale, apaszki, rękawiczki, czapki, kocyki, paski i biżuteria stoją na najwyższym poziomie pod względem estetyki i jakości. Także ich funkcjonalności, będącej odzwierciedleniem kreatywności takich projektantów, jak Moncler Kids, Burberry Children, Kenzo Kids, Dolce & Gabbana Kids, Baby Dior, Dsquared2 Kids, czy też Ralph Lauren Kids, nie można tu niczego zarzucić. Swoboda, z jaką nasi mali klienci mogą w tym wypadku spełnić swoje indywidualne życzenia i potrzeby, na pewno stanie się więc źródłem ich i Państwa satysfakcji.

Wykonane z szlachetnych materiałów, miłych i delikatnych w dotyku oraz z uwzględnieniem aktualnych trendów sezonu, o co dba każda z naszych marek - Moncler Kids, Burberry Children, Kenzo Kids, Dolce & Gabbana Kids, Baby Dior, Dsquared2 Kids, czy też Ralph Lauren Kids – są one bardzo atrakcyjną ofertą. Odwiedzając nasz sklep internetowy lub salon stacjonarny w Warszawie na pewno odczują Państwo głębokie zadowolenie, a kto wie, może nawet uda się nam zainspirować Państwa do stworzenia wyjątkowego i unikalnego zestawu z uwzględnieniem naszych dodatków.

KUP HITY INSTAGRAMU