24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

buty
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
342 950
Najlepsze okazje


 

Jeśli wziąć pod uwagę najbardziej komfortowe i atrakcyjne wizualnie rozwiązania, które w pełni odpowiadają wymaganiom dziecka oraz jego entuzjazmowi w poznawaniu świata, to niewątpliwie najbardziej racjonalnym wyborem powinno być obuwie sportowe – sneakersy i tenisówki. Tym oto prostym sposobem każdy spacer, zabawa, czy przygody w świecie wyobraźni, przeżywane wspólnie z rówieśnikami, zawsze będą kojarzyć się maluchowi z miłymi chwilami, a rodzicom dostarczą radość z obserwowania swojej pociechy.

Optymizm, jaki przebija z prezentowanej przez nas palety kolorów w asortymencie od Tod's Kids, Burberry Children oraz  Dsquared2 Kids również może stanowić doskonały argument przemawiający za słusznością decyzji o zakupie jednego z tychże markowych i ekskluzywnych modeli butów sportowych.
                                                
Oferta, jaką może zaproponować Państwu nasz sklep internetowy oraz mieszczący się w Warszawie salon stacjonarny Plac Trzech Krzyży 3/4, urzeka również jakościom wykonania. Ręcznie szyte sneakersy i tenisówki dla chłopców zostały wykonane w tym przypadku z najbardziej prestiżowych materiałów – skóry cielęcej, płótna, nylonu. Poza tym oferta zaprojektowana przez Tod's Kids, Burberry Children oraz  Dsquared2 Kids, którą z dumą prezentujemy na naszych półkach sklepowych, charakteryzuje się również atrakcyjnymi ofertami rabatowymi, okazyjnymi cenami zaczynającymi się już od trochę ponad 300 zł oraz mariażem klasycznego designu z nowoczesnymi trendami ze świata mody dziecięcej – garderoba każdego chłopca może jedynie zyskać na Państwa decyzji o zakupie obuwia w naszym sklepie!

 

 

KUP HITY INSTAGRAMU