24H WYSYŁKA* / 30 DNI ZWROT

dodatki
 
PROJEKTANT
ROZMIAR
KOLORY
Cena
110 565
Najlepsze okazje


 

Dziecięce stylizacje zimowe powinny łączyć w sobie funkcjonalność oraz modne wzornictwo, aby chłopiec czuł się pewnie w gronie rówieśników oraz miał zapewnioną doskonałą ochronę przed niskimi temperaturami. Jeśli zaś weźmiemy pod uwagę letnie zestawy, to nie ma chyba lepszego dodatku niż dobrze dobrana bawełniana czapka z daszkiem.

Kenzo Kids, Dsquared2 Kids, Ralph Lauren Kids, Moncler Kids lub Baby Dior to marki, które w przypadku naszego sklepu podjęły się tego wyzwania i których projekty cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich naszych dodatków oraz innych elementów garderoby.

Swoboda, jaką daje uniwersalność każdego z projektów czapek od Kenzo Kids, Dsquared2 Kids, Ralph Lauren Kids, Moncler Kids lub Baby Dior pozawala naszym klientom oraz ich dzieciom na niemal dowolny wybór oraz ogromną satysfakcję z dobrze dokonanego zakupu. Szyte ręcznie i z takich materiałów, jak np. futro lisa, kaszmir, wełna, rayon, nylon, czy też poliamid, dobitnie udowadniają zatem, że ich jakość oraz trendy, w myśl których powstały, są efektem przemyślanego i gustownego projektu. Atrakcyjny cennik to jedynie dodatek do tak dopracowanego asortymentu, w którym każdy model (czy to klasyczny, czy z nowej kolekcji sezonowej) może znacznie wzbogacić garderobę każdego chłopca!

KUP HITY INSTAGRAMU